Poszukiwany: garnek

Nie ma łatwo - wciąż poszukujemy gara zaciernego.
Specjalnie po to wstałem dzisiaj (niedziela) wcześniej, żeby zdążyć na pchli targ w Starej Rzeźni. Obszedłem cały teren, szukając wśród tysięcy różnych klunkrów, dużego, conajmniej trzydziestolitrowego, emaliowanego garnka. Rewelacja, gdyby był jeszcze z pokrywką.
Było tam wszystko. Stare obrazy, figurki, zegary, książki, płyty gramofonowe, ciuchy, młynki do kawy, pralki, rowery i mnóstwo innych śmieci.
Znalazłem nawet słuchawkę od domofonu - dokładnie taką, jaką mam w domu. Teraz wiem gdzie uderzyć, jeśli domofon padnie. Ale poszukiwanego garnka NIET !!
Był jeden, tylko że zbyt mały. Na oko jakieś 10 litrów. Poza tym były wiekowe kadzie zrobione z miedzi - fajnie by wyglądały, ale bałem się zapytać o cenę.

W związku z wielkimi problemami ze zdobyciem GARA, zwracamy się do Wszystkich z wielką prośbą. Może Wy macie gdzieś na strychu, piwnicy, w szopie albo Bóg wie gdzie jeszcze - stary, niepotrzebny, duży garnek emaliowany, który chcielibyście nam sprzedać ?
Bez tego ani rusz, a już i tak mamy wielkie opóźnienia.  Jeśli nie znajdziemy kadzi zaciernej, pomysł stworzenia najlepszego piwa na Świecie pozostanie tylko w sferze marzeń i nadal trzeba będzie pić sikacze.

poszukiwana kadź zacierna

Jeśli ktoś mógłby nam pomóc, zapraszamy do pozostawienia wiadomości w komentarzach. Link do komentarzy jest na dole artykułu - w stopce, po prawej stronie. 

 

2007-06-17 13:45:46 - kingkomentarze (3)

Komentarze
Skomentuj artykuł: 'Poszukiwany: garnek'

dodaj wpis
 • king
     No w sklepach i hurtowniach są takie gary, ale cholernie drogie. A nam chodzi o to, żeby wszystko zrobić jak najtaniej :)
  2007-06-18 12:27:03
 • molat
     Poszukajcie w jakichś hurtowniach agd może się coś znajdzie ale inwestycja będzie nie mała.
  2007-06-17 22:46:59
 • king
     Jeśli ktoś jest w stanie nam pomóc w zdobyciu garnka, będziemy bardzo wdzięczni i zobowiązani :)
  2007-06-17 13:48:25
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach na stronie, możesz otrzymywać newsletter. Wypełnij poniższe pole:

adres e-mail:

token przepisz token:
STATYSTYKI
 • Dane od: 2007-05-30

 • Odwiedzin: 139771
 • Odsłon: 573678
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: J.Kubiak