Drobne zmiany na Browarnickim

    Dwie sprawy - mianowicie zmianie uległ system wyświetlania na blogu oraz wpadłem na pewien genialny pomysł, aby zwiększyć częstotliwość i jakość warzonego przez nas piwa. Ale po kolei.

    Dzisiaj wprowadziłem pewne udogodnienie dla użytkowników. Mianowicie zmieniłem tryb wyświetlania się wiadomości, aby ułatwić wszystkim czytanie Browarnickiego.

Teraz podczas przeglądania poszczególnych kategorii wyświetlać się będzie jedynie lista skrótów wiadomości, dzięki czemu strona będzie bardziej czytelna. Już nie będzie kłopotu, że wyświetla się pełna lista i chcąc obejrzeć jakiś archiwalny wpis, trzeba przewijać niewiadomo jak długo ekran. 

Teraz widzi się tylko krótki fragment (50 wyrazów) z wiadomości i jeśli jest się zainteresowanym danym tematem, wystarczy kliknąć w temat lub link "czytaj dalej".

Dzięki tej modyfikacji również wyszukiwarka Google będzie optymalniej indeksowała blog, skupiając się na pojedyńczych wiadomościach, a nie jak dotychczas, kończąc na całych kategoriach, gdzie wszystkie wiadomości są widoczne na raz. Przez to gdy ktoś wpisał w google np. "browarnicka kadź filtracyjna" w wyniku widział całą kategorię "Sprzęt" i musiał ręcznie przekopywać się przez wszystkie artykuły. Zamysł jest taki, by wynik wyszukiwania google kierował użytkownika do pojedyńczego artykułu, ale czy google to złapie, to się okaże.

Z resztą, czy to ważne?

Jak się przyjmie to zostanie, a jak nie - znów pomyślę co możnaby zmienić.

    Drobne zmiany szykują się też w miejscu gdzie warzone będzie piwo. Wpadłem bowiem na ciekawy pomysł, który może ułatwić nam życie i dać większe pole manewru do eksperytmentowania z browarniczym hobby. Ale to nic pewnego i o tym opowiem dopiero za jakiś czas.

2007-10-31 23:27:08 - kingkomentarze (1)

Komentarze
Skomentuj artykuł: 'Drobne zmiany na Browarnickim'

dodaj wpis
  • king
       ooo a teraz już działa
    2007-11-01 16:47:01
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach na stronie, możesz otrzymywać newsletter. Wypełnij poniższe pole:

adres e-mail:

token przepisz token:
STATYSTYKI
  • Dane od: 2007-05-30

  • Odwiedzin: 145637
  • Odsłon: 592035
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: J.Kubiak